ביטוח עסקים

7ביטוח עסקים – גלגל הצלה לימים קשים

דמיינו לעצמכם מצב שבו אתם מגיעים בבוקר לבית העסק שלכם ומגלים כי שרפה כילתה את הרכוש או שפורצים חדרו לעסק וגנבו רכוש יקר. ביטוח עסקים מבטיח לכם פיצוי כספי משמעותי גם לימים שחורים, ימים שבם לא תוכלו להפעיל את העסק, אך על אף זאת לא תישארו חסרי הכנסה. כל בית עסק זקוק לביטוח עסקים, עסק גדול או עסק קטן, צרו קשר עם "יצחק להב- סוכנות לביטוח", אנו נעזור לכם לבחור את הביטוח המתאים ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

ביטוח עסקים – למי זה טוב?

ביטוח עסקים מעניק לבעל העסק פיצוי משמעותי במקרים של אובדן הכנסות בשל פריצה, שרפה, רעידת אדמה, נזקי טרור, פגעי מזג האוויר, תביעות מצד עובדים ועוד.

אין פוליסת ביטוח אחידה לעסקים. המגמה הרווחת בשוק הביטוח היא להתאים כל פוליסת ביטוח לסוג העסק. לכל עסק יש סיכונים שונים וצרכים אחרים. סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה ידע להתאים לכל בית עסק את הפוליסה הטובה ביותר עבורו.

פוליסת ביטוח לעסקים כוללת מגוון גדול של כיסויים בהתאם לסיכונים של כל בית עסק. בין השאר, פוליסת הביטוח כוללת ביטוח מבנה, ביטוח תכולת עסק, ביטוח אובדן רווחים, ביטוח סיכוני אשראי, ביטוח אחריות למוצר, ביטוח להעברת סחורות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אחריות מקצועית ועוד. חברות הביטוח מציעות הרחבות שונות לפוליסות כמו הרחבה לשחזור מסמכים שאבדו, הרחבה לאובדן הכנסות, הרחבה לגניבת כספי העסק, ביטוח ציוד אלקטרוני ועוד.

קיימות פוליסות ייעודיות של ביטוח עסקים למגזרים שונים במשק, יש פוליסות המתאימות לעורכי דין, לחנויות, לסלונים ומכוני יופי, לגני ילדים, לצימרים, למרפאות, לקייטנות, לבתי כנסת ועוד.

ביטוח עסקים הוא העוגן של כל בית עסק. נכון, אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור ואי אפשר להבטיח מניעת נזקים בעתיד, אך אפשר בהחלט להיערך לסכנות  ולהגן על העסק מבחינה כלכלית בכל מצב.

ביטוח עסקים –  טיפים ששווים זהב

סקר שווקים בין מספר סוכני ביטוח יאפשר לכם לבחור את ההצעה המתאימה ביותר. חשוב לשים לב כי כאשר אתם משווים בין ההצעות השונות, הקפידו להשוות על בסיס נתונים שווים.

כדאי לרכוש פוליסת ביטוח המאפשרת הרחבות שונות, גם בעתיד. כמו כל דבר בחיים, כשהזמן עובר הצרכים משתנים.

איכות השירות היא גורם משמעותי בעת בחירת פוליסת ביטוח. סוכן הביטוח הוא האיש שילווה אתכם דווקא בזמנים הקשים, חשוב לבחור סוכן אדיב וזמין שילווה אתכם במשך כל התהליך וייתן תשובה מהירה לכל בעיה ולכל שאלה.

מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח שבה סעיף ההשתתפות נמוך. אם חלילה ייגרם לכם נזק לעסק, לא תאהבו לראות, דווקא בתקופה הקשה, כי סעיף ההשתתפות העצמית גבוה ואתם חייבים להביא כסף מהבית כדי לשקם את העסק.

דילוג לתוכן