ביטוח בריאות

6ביטוחי בריאות – להיות בטוחים כי בעת הצורך נוכל לקבל את הטיפול הטוב ביותר

ההכרה כי הבריאות שלנו עלולה להתערער עם השנים או בשל מחלה פתאומית בגיל צעיר מחייבת אותנו להיערך לקראת ימים אלו. ביטוח בריאות זהו אחד הצעדים החשובים ביותר, הוא מעניק לנו רשת ביטחון כדי שנוכל לקבל את הטיפול הרפואי המרבי, בכל מחיר, ולדעת כי אם וכאשר נהיה סיעודיים לא נהיה תלויים בבני המשפחה ונוכל להיעזר בסיוע צמוד עשרים וארבע שעות ביממה. ביטוחי בריאות מציעים מגוון של כיסויים, "יצחק להב- סוכן ביטוח" רכש ניסיון רב בתחום, הוא ידע לבחור, יחד אתכם, את סוג הביטוח המתאים לכם ביותר.

ביטוחי בריאות – למה ומי צריך את זה?

חוק ביטוח בריאות מעניק לנו שירותי בריאות, כל אזרח במדינה משלם דמי ביטוח ובתמורה הוא מקבל שירותי בריאות מהמדינה באמצעות קופות החולים השונות.

נוסף על ביטוח הבריאות שלו זכאי כל אזרח במדינה, קופות החולים מציעות לנו ביטוחי בריאות משלימים בתשלום. הביטוח המשלים מציע הטבות כמו בדיקות ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ביקור אצל רופא מומחה ולעתים גם טיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני, שיאצו ועוד.

הביטוח המשלים שמציעות קופות החולים אינו מכסה "כל צרה" ולעתים הוא מעניק כיסוי חלקי בלבד. רכישת ביטוחי בריאות פרטיים מעניקה ביטחון מלא. פוליסת הביטוח הפרטית מבטיחה כי בעת מחלה או טיפול רפואי יעמדו לרשותכם כל האמצעים הכלכלים הנדרשים לביצוע הטיפול.

ביטוחי בריאות מחייבים הצהרת בריאות במעמד החתימה. לכן כאשר אתם חותמים על הצהרת בריאות חשוב למסור מידע אמין ועדכני. מידע חלקי עלול למנוע מכם בבוא העת פיצוי במקרה של מחלה או טיפול.

ביטוחי בריאות לילדים מותאמים לצרכים הספציפיים של הילדים. מומלץ לרכוש ביטוחי בריאות לילדים כבר בגיל צעיר כדי שתוכלו להיות רגועים מתוך ידיעה שאם חלילה יקרה משהו לילד תוכלו להעניק לו את הטיפול הטוב ביותר.

חברות הביטוח מסיעות סל מוצרים בתחום הבריאות. סל המוצרים ועלות הפוליסה משתנים מחברה לחברה. עלות הפוליסה נקבעת בהתאם לגילו של המבוטח, בהתאם למצבו המשפחתי ובהתאם למצב בריאותו. חשוב לקרוא בעיון את פוליסת הביטוח ולהתעכב בסעיף ההחרגות. סעיף זה אומנם רשום באותיות קטנות, אך חשיבותו גדולה. סעיף ההחרגות מפרט מהם המקרים שבהם אינכם זכאים לביטוח.

כאשר אתם רוכשים פוליסת ביטוח חשוב לוודא כי הפוליסה כוללת מימון תרופות שלא בסל הבריאות, מימון ניתוחים בארץ ובחו"ל שאינם מכוסים על ידי חוק בריאות ממלכתי, מימון השתלות וטיפולים שונים שאינם כלולים בסל הבריאות, מימון בדיקות רפואית שאינן ממומנות על ידי המדינה או על ידי קופות החולים, מימון בדיקות גנטיות כמו בדיקות היריון ועזרה בסיוע סיעודי בשעת הצורך.

דילוג לתוכן